Het afgelopen jaar hebben we ook een crowdfunding actie gehad via het Gofundme platform. Super bedankt als je hieraan hebt bijgedragen.
Met deze crowdfunding actie haalden we met elkaar het prachtige bedrag van €750,- op. We investeren in 2026 dit bedrag in de technische ruggengraat van de kerstboom: de elektriciteitsvoorziening. Met de inkomsten schaffen we nieuwe stroomverdelers aan. Deze upgrade stelt ons in staat om de voet- en piekverlichting van de Grootste Kerstboom op een veilige en efficiënte manier te bedienen en te laten branden.
Hierdoor verminderen we het risico op storingen en kunnen we de hele lichtinstallatie professioneler opbouwen en betrouwbaar laten branden.
Eind november 2026 gaan de lampen in De Grootste Kerstboom wat ons betreft weer aan met onze nieuwe stroomverdelers!